22 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Каховський міськрайонний центр зайнятості: про основні правила та помилки у виборі професій
 
26.12.2017  |  Є.Філоненко, провідний фахівець з профорієнтації Каховського міськрайонного центру зайнятості версія для друку
Каховський міськрайонний центр зайнятості: про основні правила та помилки у виборі професій

З нагоди 27-річчя створення державної служби зайнятості України в Каховській ЗОШ № 6 був проведений профорієнтаційний урок (семінар) для учнів 9 - 10 класів.

Тема семінарського заняття полягала в роз’яснені як саме обрати майбутню професію. Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки Євгеній Філоненко надав школярам інформацію щодо діяльності Каховського міськрайонного центру зайнятості, можливостей проходження навчання в Херсонському центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Була проведена вправа на виявлення основних бажань та інтересів професійного характеру у школярів, проаналізована формула правильного вибору професії «Хочу. Можу. Треба.». Зі школярами обговорювали основні правила та помилки у виборі професій, чим відрізняється поняття професії від спеціальності та кваліфікації. Також було розглянуто питання щодо необхідності вибору тих професій, які є актуальними та перспективними в наш час, а також в майбутньому. Учні були ознайомлені з послугами державної служби зайнятості, зі станом ринку праці району тощо.

У другій половині заняття з учнями було проведено психодіагностичне тестування з метою визначення професійних схильностей та інтересів. Особлива увага приділялась проходженню тестування з метою визначення професійної спрямованості учнів.