24 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Нововоронцовський районний центр зайнятості: готуємо дітлахів для вибору майбутньої професії
 
14.06.2017  |  Т.Топчій, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Нововоронцовськоо районного центру зайнятості версія для друку
Нововоронцовський районний центр зайнятості: готуємо дітлахів для вибору майбутньої професії

Людина розвивається духовно й фізично тільки в праці. Без праці вона деградує. Будь-які спроби уникнути продуктивної праці зумовлюють негаразди для особистості і суспільства. Учні 1-4 класів ще далекі від вибору професії, але правильно проведена серед них профорієнтаційна робота повинна стати основою, адже в подальшому будуть розвиватись професійні інтереси та наміри школярів у старших класах. Тому щороку Нововоронцовський центр зайнятості, під час відпочинку дітей у шкільних таборах, проводить профорієнтаційну роботу з молодшими школярами.

Протягом першої декади червня фахівці районного центру зайнятості провели низку інтелектуально-ігрових заходів у районних дитячих пришкільних таборах відпочинку. Діти ознайомилися з різноманітністю світу професій, розширили поняття про деякі професії завдяки іграм та конкурсам «Відгадай професію», «Збери прислів’я», «Що це за професія?», «Намалюй свій професійний портрет», «Вдалий та невдалий вибір професії» тощо.

Також школярі відвідали центр зайнятості, для них організували професіографічну екскурсію, наприкінці заходу учням продемонстрували відеоролик з циклу «Світ професій».

Така просвітницька робота з молодшими класами дозволяє розвивати пізнавальну активність та розширювати кругозір про світ професій, готує основу для подальшого вибору майбутньої професії.