24 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Резюме як засіб самореклами!
 
14.06.2017  |  У.Вовк, провідний фахівець з профорієнтації Бериславського РЦЗ версія для друку
Резюме як засіб самореклами!

Пошук роботи - процес, який складається з декількох етапів, одним з яких є написання резюме. На роботу, зазвичай, приймають за результатами співбесіди, та квитком на співбесіду є ваше резюме. Щоб роботодавець вас помітив, потрібно написати лаконічний текст.

13 червня 2017 року в Бериславському районному центрі зайнятості пройшов семінар для безробітних: «Підготовка резюме». Під час заходу до присутніх було донесено інформацію що таке резюме, його види, мета та структура. Також обговорили основні помилки та сформували навички написання резюме.

Резюмé (перекладається як «життєвий шлях») — вид документа, в якому подаються короткі відомості про навчання, трудову діяльність та професійні успіхи й досягнення особи, яка його складає. Основна вимога до такого документа вичерпність потрібних відомостей і лаконічність викладу. Найчастіше використовується під час прийому на роботу. Мета резюме — зацікавити роботодавця своєю кандидатурою. Показати роботодавцю, що саме ви можете вирішити його проблему, бо ви це вже робили раніше. Подається він із супровідним листом, де висловлюється бажання отримати те чи інше місце та пояснюється, чому саме ви підходите на цю вакансію.