24 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості » Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Відео-семінари з безробітними проводить Херсонський обласний центр зайнятості спільно з Головним управлінням Держпраці у Херсонській області
 
15.06.2017  |  Н.Португальська, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям версія для друку
Відео-семінари з безробітними проводить Херсонський обласний центр зайнятості спільно з Головним управлінням Держпраці у Херсонській області

Розпочато співпрацю Херсонського обласного центру зайнятості з Головним управлінням Держпраці у Херсонській області в частині реалізації в області Проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу», який направлений на подолання незадекларованої праці у неформальному секторі.

На теперішній час проводиться перший етап пілотної кампанії, що передбачає інформаційно-роз’яснювальну роботу, як з безробітними особами, так і з роботодавцями області.

Тематичні семінари проводяться в приміщеннях місцевих центрів зайнятості із залученням представників Головного управління Держпраці у Херсонській області.

12 та 15 червня п.р. обласним центром зайнятості організовано проведення тематичних семінарів шляхом використання ІТ-технологій, з підключенням групи центрів зайнятості до відео-семінарів. Так, 12 червня відповідний відео-семінар було проведено для безробітних осіб Білозерського, Верхньорогачицького, Каланчацького та Новотроїцького районних центрів зайнятості. Сьогодні, 15 червня, слухачами відео-семінару стали безробітні особи Великолепетиського, Великоолександрівського, Горностаївського, Нижньосірогозького, Цюрупинського та Чаплинського районних центрів зайнятості.

Модератором відео-семінарів виступала Наталія Португальська, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Херсонського обласного центру зайнятості, спікерами - представники Головного управління Держпраці у Херсонській області: Леся Олішевко, заступник начальника управління з питань праці та Ірина Кравець, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю. Семінари пройшли в інтерактивному режимі, безробітні особи із десяти районів мали змогу за допомогою відео зв’язку задати питання та одразу отримати на них кваліфіковану відповідь.

Серед питань, які виникли у безробітних під час проведення семінарів, були питання щодо проходження випробувального терміну у роботодавця та виплати заробітної плати під час його проходження, пояснення законодавчої відповідальності роботодавців щодо використання незадекларованої зайнятості, а також, чи передбачено законодавчу відповідальність найманого працівника, який працює без оформлення трудових відносин з роботодавцем.