24 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Каховський міськрайонний центр зайнятості: вчасна комплектація підприємства кадрами - першочергове завдання служби зайнятості
 
16.06.2017  |  Каховський МРЦЗ версія для друку
Каховський міськрайонний центр зайнятості: вчасна комплектація підприємства кадрами - першочергове завдання служби зайнятості

З сьогоднішнього дня у місті Каховка, що на Херсонщині, працює нова фабрика «Scanditex», що шиє дитячі сумки-кенгуру.

Каховський міськрайонний центр зайнятості також причетний до цієї події. Адже ще з початку становлення даного підприємства спеціалісти центру зайнятості проводили роз’яснювальну роботу щодо співпраці в частині підбору персоналу на нові робочі місця.

У лютому на базі міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. На заході йшлося про вакантні посади швачок та кравців.

З березня фабрика «Scanditex» отримує компенсацію нарахованого єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на працевлаштовану безробітну на нове робоче місце.

Наразі спеціалісти продовжують роботу з підприємством. Адже, за словами Оксани Радченко, керівника Каховського міськрайонного центру зайнятості, своєчасна комплектація підприємства кадрами, це першочергове завдання служби зайнятості.

 

Довідково:

У штаті фабрики«Scanditex» – 75 працівників. За деякий час планується збільшення потужностей фабрики і вже наступного року тут працюватиме 150 осіб, згодом 300, потім ще більше. Розширятимуть і асортимент, серед якого чохол для автосалонів і медицинський текстиль.

За словами Каховського міського голови, поява інвесторів у Каховці свідчить про потенціал для розвитку. Задача влади – створення умов для подальшого розвитку бізнесу в місті.