27 липня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості » Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Нововоронцовський районний центр зайнятості: шукачам роботи про легалізацію
 
19.06.2017  |  О.Другальова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Нововоронцовського районного центру зайнятості версія для друку
Нововоронцовський районний центр зайнятості: шукачам роботи про легалізацію

З метою посилення співпраці, що спрямована на легалізацію праці та її оплати, поширення інформаційно-роз’яснювальної роботи з додержання законодавства у сфері праці та зайнятості населення, фахівці Нововоронцовського районного центру зайнятості спільно з головним державним інспектором праці у районі, Аліною Байрак постійно проводять семінари на тему «Легалізація зайнятості».

Так, днями у приміщенні районного центрі зайнятості відбувся відповідний семінар. Інспектор праці висвітлила ряд питань щодо переваг легальної зайнятості, правил укладання трудових угод, цивільно-правових угод при працевлаштуванні, прийняття та звільнення з роботи відповідно до законодавства про працю, а також види шахрайства під час працевлаштування. Особливо приділялася увага поняттям задекларованої та незадекларованої праці.

На завершення заходу шукачам роботи були надані вичерпні відповіді на питання, що виникали, та наголошено, що заробітна плата, що виплачується у «конвертах» – це лише тимчасове благо, а майбутнє таких нелегальних працівників залишається «в тіні».

 

Довідково:

Семінари проходять в рамках реалізації Проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» із подолання незадекларованої праці у неформальному секторі.