24 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості » Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Студенти-психологи Херсонського державного університету ознайомилися з роботою міського центру зайнятості
 
19.06.2017  |  Г.Лихенко, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Херсонського міського центру зайнятості версія для друку
Студенти-психологи Херсонського державного університету ознайомилися з роботою міського центру зайнятості

Після закінчення навчання молодь зустрічається з кількістю перешкод під час спроби знайти роботу. Тож чимало новоспечених спеціалістів звертаються до державної служби зайнятості, що опікується безробітними, зокрема, і випускниками. Нещодавно студентам, які опановують професію психолога, випала нагода потрапити на практику до Херсонського міського центру зайнятості.

Під час практики студенти побачили робочий процес працівників центру зайнятості, стали учасниками семінару з техніки пошуку роботи та майстер-класу зі складання резюме та співбесіди з роботодавцем. Майбутні психологи взяли участь у тренінгу «Побудова кар’єри та професійний розвиток» задля визначення особистих професійних цілей, складання власного професійного плану та формування навичок самопрезентації.

Була нагода стати учасниками проекту «Мій шлях до успіху» (організатори обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара та Херсонський міський центр зайнятості), що існує протягом 3 років і представляє собою комплекс семінарів та тренінгів. Під час семінарів присутні дізналися як правильно сформулювати свою ціль та досягти успіху. Були розглянуті питання конфліктності та головні правила виходу із конфліктних ситуацій. Студенти дізналися про головні складові ефективного тайм-менеджменту, спробували визначити свої функціональні ролі у житті, розробили стратегію досягнення власних цілей та ознайомилися з відомими методиками планування, які можна використовувати в повсякденному житті.

Майбутні психологи пройшли психодіагностичне тестування в автоматизованій системі АРМ «Профконсультант» та за міжнародною тестовою методикою «Magellano Університет» на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра».