21 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

У Високопільському районному центрі зайнятості йшлося про співпрацю
 
27.12.2017  |  С.Гущина, заступник директора-начальник відділу соціальних послуг Високопільського РЦЗ версія для друку
У Високопільському районному центрі зайнятості йшлося про співпрацю

Фахівці Високопільського районного центру зайнятості провели профінформаційний захід для незайнятого населення «Комплексна співпраця – запорука успіху». У заході взяли участь соціальні партнери районного центру зайнятості: начальник Управління праці та соціального захисту населення Сергій Ланевич, провідний інспектор Високопільського районного сектору з питань пробації Володимир Смиковський, заступник директора соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Тетяна Сотнік, головний спеціаліст з питань призначення та перерахунку пенсій Олена Трегубенко, державний інспектор Головного Управління Держпраці у Херсонській області Олег Князєв.

Захід відкрив директор центру зайнятості Дмитро Тарабака. У своєму виступі директор центру зайнятості ознайомив присутніх з історією створення служби зайнятості, охарактеризував стан ринку праці району, послуги, що надає служба зайнятості та результати діяльності районного центру зайнятості з початку нинішнього року, новаціями в роботі служби.

До соціального діалогу долучилися і гості заходу. Адже найгостріші соціальні проблеми можливо вирішити завдяки тісній співпраці із роботодавцями та соціальними партнерами центру зайнятості. Всі присутні зійшлися на думці, що оперативність, поінформованість та взаєморозуміння є основними складовими у втілені державної політики зайнятості.