23 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Подяка до Дня підприємця від Голопристанського міськрайонного центру зайнятості
 
07.09.2017  |  Голопристанський МРЦЗ версія для друку
Подяка до Дня підприємця від Голопристанського міськрайонного центру зайнятості

05 вересня 2017 року у Голопристанському міському палаці культури «Сузір’я» відбулося урочисте засідання з нагоди професійного свята – Дня підприємця.

На нього запросили представників малого та середнього бізнесу, які стали одними з кращих підприємців міста. Привітання звучали з уст міського голови Олександра Бабича, голови Голопристанської районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко, голови Голопристанської районної ради Віталія Соловйова, заступника директора Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Вікторії Задорожньої та інших керівників організацій та установ.

У своїй промові Олександр Бабич зазначив, що для міської влади підприємці справді надійні партнери. Так склалося, що лише разом ми повинні дбати про наповнення міського бюджету. Вагомий внесок у ці досягнення робить малий та середній бізнес, який несе велике соціальне навантаження.

Після виступів відбулася урочиста церемонія нагородження підприємців Почесними грамотами та Подяками керівництвом місцевої влади. За активну участь у реалізації інноваційного соціально-направленого проекту «Природне оздоровлення в Херсонщині» та тісну співпрацю з Голопристанським міськрайонним центром зайнятості Вікторія Задорожня нагородила Подякою соціального партнера служби зайнятості фізичну особу-підприємця Сусідка Василя. Лише за півроку свого існування та здійснення підприємницької діяльності підприємцем було створено 16 тимчасових та 14 сезонних робочих місць.