22 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Компенсація єдиного внеску - дієва підтримка роботодавцям, які створюють нові робочі місця
 
14.09.2017  |  Л.Льошенко, заступник начальника відділу надання послуг роботодавцям версія для друку
Компенсація єдиного внеску - дієва підтримка роботодавцям, які створюють нові робочі місця

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин служби зайнятості з роботодавцями. Тож, залучення максимальної кількості роботодавців до співпраці, шляхом надання різноманітних послуг, залишається одним із пріоритетних завдань Херсонської обласної служби зайнятості. Однією з найбільш фінансово цікавих послуг для роботодавців є надання компенсації єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за умови працевлаштування за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних на нове робоче місце

Такий напрямок роботи з роботодавцями впроваджено з 2013 року.

«Саме роботодавці є головними партнерами у проведенні державної політики зайнятості. Фінансово підтримуючи роботодавця служба зайнятості сприяє збільшенню кількості робочих місць для працевлаштування безробітних. І варто відмітити, що у поточному році активність роботодавців у користуванні даною послугою зросла. Приміром, минулоріч на цю ж дату були прийняті рішення щодо компенсації єдиного внеску за працевлаштованих 242 осіб у 137 роботодавців, а протягом поточного року правом отримання компенсації вже скористалися 197 роботодавців, які прийняли на нові робочі місця 347 осіб», - коментує директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Примітно, що найбільш активно звертаються за компенсацією переважно суб’єкти малого підприємництва: фізичні особи-підприємці, фермерські господарства, приватні підприємства, у т.ч. й такі, що тільки-но започатковують свою діяльність та починають наймати працівників. Для них отримання компенсаційних виплат є досить відчутним та допомагає їх подальшому розвитку.

Для прикладу, найбільшими за обсягами створених робочих місць та працевлаштованих осіб, за яких прийняті рішення щодо компенсації єдиного внеску у поточному році є: Приватне підприємство м. Херсона "Хліб Воронцовки", Приватне підприємство "Агро-Простір" Верхньорогачицького району, Фермерське господарство «Південне» Каланчацького району. Фермерське господарство "Оазис півдня" Чаплинського району, ТОВ "Кровля і дома" Генічеського району та інші.

Позитивним є те, що працівники, за яких здійснюється компенсація, закріплюються на місцях працевлаштування. Так, з числа осіб, щодо яких прийнято рішення про надання компенсації у 2017 році, продовжують працювати 93%, що свідчить про дієвість та ефективність наданої підтримки роботодавцям, які створюють робочі місця.