23 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов привітав випусників з отриманням нової професії
 
08.09.2017  |  ДНЗ "Херсонський центр ПТО ДСЗ" версія для друку
Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов привітав випусників з отриманням нової професії

07 вересня 2017 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» (далі Центр) відбувся випуск групи професійно – технічного навчання за професією «Продавець продовольчих товарів» 3-го розряду, які проходили навчання в Центрі протягом майже п’яти місяців. За цей період безробітні громадяни, що були направлені на навчання базовими центрами зайнятості, опанували теоретичний курс та набули практичних навиків продавця продовольчих товарів. Підсумком навчання стала державна кваліфікаційна атестація та запропоновані відео-резюме слухачів, які оцінювали члени комісії під головуванням Вікторії Столітньої - директора магазину «Ласунчик».

На державній кваліфікаційній атестації був присутній Євгеній Єрашов - директор Херсонського обласного центру зайнятості, який з цікавістю і задоволенням слухав відповіді слухачів, бо співпраця обласного центру зайнятості та ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» націлена на забезпечення конкурентоспроможності безробітних з урахуванням ситуації на ринку праці та побажань роботодавців. Євгеній Олександрович щиро привітав випускників із закінченням навчання та вручив свідоцтва державного зразку про присвоєння робітничої професії.

Після завершення офіційної частини вручення свідоцтв та грамот, випускники запросили Євгенія Єрашова та адміністрацію Центру сфотографуватися на згадку. (До речі, всі учасники фотосесії отримали фото у подарунок).