23 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Цьогоріч за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості знайшли сезонну роботу майже 5000 мешканців Херсонщини
 
Відділ організації надання послуг роботодавцям версія для друку
Цьогоріч за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості знайшли сезонну роботу майже 5000 мешканців Херсонщини

Цьогоріч від роботодавців Херсонщини надійшло до обласної служби зайнятості 5600 вакансій з сезонним характером роботи, що на 880 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За допомогою служби зайнятості знайшли сезонну роботу майже 5000 мешканців Херсонщини. Найбільша кількість працевлаштувалися до роботодавців Голопристанського, Скадовського, Каховського, Генічеського та Високопільського районів.

Окрему увагу служба зайнятості приділила питанню працевлаштування студентської молоді в канікулярний час. Дані про потребу в сезонних працівниках надавались всім Херсонським вишам , а також Управлінню освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації.

За інформацією навчальних закладів, питання своєї вторинної зайнятості у канікулярний час вирішили 85 студентів. Отже вони мали можливість заробити реальні гроші та набути певних професійних навичок перед початком своєї трудової діяльності.

На сьогодні ще продовжуються сезонні роботи у роботодавців сільського господарства із збору врожаю, але сезон майже завершено.

Дякуємо роботодавцям за створені сезонні робочі місця, сподіваємося на співпрацю й в наступному році!