23 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Інформаційний захід для роботодавців у Херсонському міському центрі зайнятості
 
26.10.2017  |  Л.Льошенко, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями ХМЦЗ версія для друку
Інформаційний захід для роботодавців у Херсонському міському центрі зайнятості

У рамках реалізації Проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» та співпраці Херсонського міського центру зайнятості з Головним управлінням Держпраці у Херсонський області 24 жовтня 2017 року відбувся тематичний семінар з роботодавцями за участю представників Головного управління Держпраці у Херсонській області та Головного управління Державної фіскальної служби.

         Семінар проводився у приміщенні центру зайнятості. Під час проведення семінару начальник відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, прав інвалідів, питань дитячої праці та інших правових актів Головного управління Держпраці у Херсонській області Лариса Зелінська та начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ірина Кравець розповіли роботодавцям, що Херсонщина визначена пілотною областю в рамках реалізації Проекту МОП. Та доповіли про початок першого етапу здійснення пілотної компанії в області із подолання незадекларованої праці у неформальному секторі, що передбачає інформаційно-роз’яснювальну роботу та профілактичні заходи.

Заступник начальника ГУ ДФС Олексій Юсов проінформував роботодавців щодо легалізації найманої праці та детінізації доходів населення, акцентував увагу щодо діяльності суб’єктів господарювання, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця, ризиків та відповідальності працівників та роботодавців під час укладання договорів «аутстафінгу».

На семінарі були присутні 25 діючих та потенційних роботодавців міста Херсону. Під час проведення заходу роботодавці ставили питання щодо переваг декларування трудових відносин, вимог законодавства та відповідальність за його порушення. Учасники семінару отримали роздавальні матеріали.

Служба зайнятості, в рамках співпраці, і надалі братиме участь у проведенні інформаційно-роз’яснювальні роботи з роботодавцями, безробітними та шукачами роботи шляхом проведення спільних тематичних семінарів за участю соціальних партнерів.