23 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Огляд регіональних ЗМІ

Ярмарок вакансій у Нововоронцовському районі
 
01.11.2017 версія для друку
Ярмарок вакансій у Нововоронцовському районі

Ефективною формою співпраці з роботодавцями у пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарків вакансій.

В жовтні 2017 року до Нововоронцовського районного центру зайнятості звернулось австрійсько – українське підприємство ТОВ «Полстар» з проханням надати допомогу у підборі кадрів. На даний час ТОВ "Полстар" - одне з найбільших підприємств легкої промисловості в Україні.  Основу асортименту продукції компанії складає одяг з джинсової тканини різних фасонів для відомих світових замовників. На сьогодні, у зв'язку з активним нарощуванням темпів виробництва і зростанням попиту на продукцію підприємство здійснює набір кадрів – швачок.

31 жовтня 2017 року для задоволення потреби у кадрах підприємства відбувся ярмарок вакансій. З урахуванням вимог роботодавця фахівцями з питань зайнятості населення було запрошено 20 жінок шукаючих роботу на ярмарок вакансій.

Під час проведення заходу представники роботодавця розповіли про умови праці та соціальної сфери, розміри заробітної плати, про вимоги до кандидатів, про можливості навчання на виробництві; відповіли на запитання безробітних та провели співбесіди з претендентами на вакантні посади.

В результаті проведення ярмарку 7 осіб з числа шукачів роботи зацікавилися запропонованими вакансіями та виявили бажання відвідати підприємство та ознайомитись з умовами праці на ньому.

 

Джерело: Сайт ХОДА