23 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Профорієнтаційний урок для школярів "Як казку втілити в життя"
 
09.11.2017  |  Т.Турова, провідний фахівець з профорієнтації Верхньорогачицького РЦЗ версія для друку
Профорієнтаційний урок для школярів "Як казку втілити в життя"

Задля того щоб учнівська молодь краще орієнтувалася у світі професій, знала особливості сучасного ринку праці, фахівцями Верхньорогачицького районного центру зайнятості для учнів 9-го класу ЗОШ №1 проведено профорієнтаційний урок «Як казку втілити в життя».

Фахівець з профорієнтації Тетяна Турова розповіла про те, що потрібно враховувати при виборі професії, як уникнути помилок, де можна працевлаштуватися після закінчення навчання за обраною професією та які професії користуються попитом на регіональному ринку праці. Особливу увагу випускників звернула на можливість проходження профорієнтаційного тестування на визначення професійних здібностей за методикою «Магеллано Університет» або з використанням матеріалів сайту «Моя кар’єра».

Учні активно включились в обговорення своїх професійних планів. Ділилися і тим, що найбільший вплив при виборі професії чинять на них батьки. Тому на профорієнтаційному занятті запасались аргументами, фактами на свою користь. По завершенню заходу переглянули анімаційних відеоролики профорієнтаційного спрямування.