23 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості » Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Про актуальні питання йшлося на семінарі для шукачів роботи Нововоронцовського району
 
10.11.2017  |  Т.Топчій, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Нововоронцовського РЦЗ версія для друку
Про актуальні питання йшлося на семінарі для шукачів роботи Нововоронцовського району

Днями в приміщенні соціально психологічного тренінгового центру Нововоронцовського районного центру зайнятості відбувся семінар для молоді, яка перебуває на обліку в районному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції.

Мета семінару - надати інформацію щодо необхідності оформлення легальних трудових відносин працівників з роботодавцями. Також на заході йшлося про послуги служби зайнятості, ознайомлення з основними положеннями законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

Розпочала семінар Альона Кателевська фахівець з питань соціальної роботи з суб¢єктами пробації, яка прочитала присутнім лекцію на тему «Соціальна адаптація людей, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі». Продовжила захід Алла Лавренюк, фахівець з питань зайнятості Нововоронцовського районного центру зайнятості, яка розповіла про порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу та надала вичерпні відповіді на запитання присутніх. Зокрема, присутніх цікавили питання, щодо оформлення трудових відносин, мінімального розміру заробітної плати, надання консультацій спеціалістами центру зайнятості щодо складання резюме, розміщення його на сайті з пошуку роботи «Труд», критерії відбору на навчання за направленням служби зайнятості та підвищення кваліфікації безробітних безпосередньо у роботодавця.

У заході взяли участь 10 осіб віком від 18 до 35 років.

Впевнені, що отримана інформація допоможе громадянам вирішити питання зайнятості.