25 липня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Профнавчання

На роботу після професійного навчання
 
15.03.2017  |  І. Соловйова, провідний фахівець з питань зайнятості Великоолександрівського РЦЗ версія для друку
На роботу після професійного навчання

Нещодавно 60 безробітних громадян, які знаходяться на обліку в Великоолександрівському районному центрі зайнятості, завершили навчання на курсах цільового призначення за напрямами: «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці громадян в процесі трудової діяльності» та «Основні операції технічного обслуговування сільськогосподарської техніки при підготовці до весняно-польових робіт».

Професійне навчання проводилося на базі районного центру зайнятості фахівцями Державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» відповідно до навчальних планів та програм, що відповідають вимогам роботодавців та враховують попередній досвід, наявні знання і уміння безробітних. Слухачі курсів поновили знання з охорони праці при обслуговуванні та ремонту сільськогосподарської техніки, основ безпеки праці у процесі трудової діяльності тощо.

 Планується, що з розгортанням сільськогосподарських робіт у Великоолександрівському районі всі слухачі курсів, які завершили навчання, будуть працевлаштовані. На сьогодні 26 безробітних з їх числа вже працюють в СВК «Борозенське», ПСП «Щедрий Лан», СТОВ «Перше Травня» та ТОВ Великоолександрівське птахівниче СТОВ.