17 грудня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

У Скадовському районному центрі зайнятості відбулась презентація роботодавців
 
16.03.2017  |  Л. Вандер, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Скадовського РЦЗ версія для друку
У Скадовському районному центрі зайнятості відбулась презентація роботодавців

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди.

15 березня 2017 року в Скадовському районному центрі зайнятості шукачам роботи презентували роботодавців, а саме: фізичну особу-підприємця Наталію Сучок та фізичну особу-підприємця Аллу Войналович.

ФОП Сучок Н.С. має потребу у підборі кваліфікованого персоналу у кафе “Family” що розташоване у центрі міста Скадовська. Детальну інформацію про умови роботи, рівень заробітної плати, соціальні гарантії, перелік вакантних посад та вимоги до працівників надала адміністратор Уляна Кияшко.

Також присутнім розповіла про свій вид діяльності та потребу у персоналі ФОП Войналович А.Ф.

Презентація пройшла цікаво та інформативно. Усі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за приділену увагу.

Участь у заході взяли 27 шукачів роботи, з них 12 зацікавилися пропозицією та виявили бажання пройти стажування за місцем майбутньої роботи.