17 грудня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості » Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Горностаївський районний центр зайнятості: намічені спільні дії
 
17.03.2017  |  А.Сулімовська, директор Горностаївського районного центру зайнятості версія для друку
Горностаївський районний центр зайнятості: намічені спільні дії

13 березня відбулась робоча зустріч керівника районного центру зайнятості Антоніни Сулімовської з головою Горностаївської селищної ради Дмитром Ляхно.

У ході зустрічі обговорювались питання створення нових робочих місць, перспектив розвитку інфраструктури території громади, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, надання соціальних послуг учасникам АТО тощо.

На сьогодні Горностаївська селищна рада уклала договори на організацію громадських робіт з благоустрою селища, до яких залучено 7 безробітних; з інформування населення щодо оформлення житлових субсидій, до яких залучено 3 особи з числа безробітних та з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку, де працювали 3 інструктори («Шерифи»).

Так як розпочався весняний період, і селище потребує додаткового прибирання після зими, то заплановано укладення договору для організації громадських робіт з благоустрою селища ще для 12 осіб.

За словами А.Сулімовської, на сьогоднішній день спостерігається високий попит на фахових спеціалістів, особливо в сільській місцевості, тому питанню забезпечення роботодавців кваліфікованими працівниками потрібно приділяти особливу увагу. Задля цього необхідно використовувати всі інструменти служби зайнятості: це і можливість підвищення кваліфікації безробітних, і організація громадських та тимчасових робіт, і можливість отримання ваучера для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності особами старше 45 років. Адже якісна та своєчасна допомога у комплектації кадрів роботодавців головне завдання служби зайнятості.