17 грудня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Вибір гідної професії
 
17.03.2017  |  А. Лавренюк, фахівець відділу з надання соціальних послуг Нововоронцовського РЦЗ версія для друку
Вибір гідної професії

З метою активізації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, Нововоронцовським районним центром зайнятості проводиться тижневик з учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Мета такого заходу ознайомити учнів з сучасними тенденціями на світовому, національному та регіональному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри.

Так 16 березня 2017 року був проведений захід в якому взяли участь учні 9-го класу Нововоронцовської ЗОШ №2. Спеціаліст центру зайнятості Алла Лавренюк розповіла, що одним з найважливіших рішень людини в її житті є вибір виду професійної діяльності, і що від цього залежатиме реалізація їх прагнень і бажань, адже найкраще, коли обрана професія враховуватиме їх інтереси, нахили і здібності.

Спеціаліст центру зайнятості надала школярам інформацію про стан ринку праці, орієнтувала на здобуття професій, які користуються попитом на ринку праці.

Такий захід дає дуже багато користі молоді для подальших конкретних роздумів щодо вибору майбутньої професії. Будемо мати надію, що з допомогою служби зайнятості діти зроблять правильний вибір.