17 грудня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Кордони України повинні бути захищеними
 
17.03.2017  |  С.Нагаєва, начальник відділу активної підтримки безробітних Херсонського МЦЗ версія для друку
Кордони України повинні бути захищеними

У рамках співпраці Херсонського міського центру зайнятості з об’єднаним міським військовим комісаріатом та окремим регіональним центром комплектування Державної прикордонної служби України щодо добору кандидатів для проходження військової служби за контрактом 15 березня 2017 року відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

На семінарі виступали заступник військового комісара – начальник відділення комплектування капітан Андрій Кравець державний службовець ЗСУголовний спеціаліст Світлана Котляренко та заступник начальника окремого регіонального центру комплектування Азово-Чорноморського регіонального управління підполковник Анжела Александровська.

Прозвучала інформація про умови проходження військової служби у Збройних Силах України, грошове забезпечення, соціально-побутові гарантії, працевлаштування членів сім’ї та інформація щодо проходження військової служби за контрактом у Державній Прикордонній Службі України, про розташування підрозділів, потребу в кадрах, вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом.

Хочеться зазначити, що спільна інформаційно-роз’яснювальна робота служби зайнятості та військових комісаріатів серед населення щодо контрактної служби в Збройних Силах України дуже необхідна і корисна. Адже військова міць нашої країни в умовах проведення антитерористичної операції на сході країни та анексії Криму є важливою, кордони України повинні бути захищеними, а Збройні Сили України боєздатними.