25 липня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості » Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Співпраця Цюрупинського районного центру зайнятості з Великокопанівською об'єднаною територіальною громадою
 
20.03.2017  |  О. Ніколаєва, провідний фахівець з питань зайнятості Цюрупинського РЦЗ версія для друку
Співпраця Цюрупинського районного центру зайнятості з Великокопанівською об'єднаною територіальною громадою

У рамках адміністративно-територіальної реформи в Олешківському районі утворено Великокопанівську об'єднану територіальну громаду.

Керівник Цюрупинського районного центру зайнятості Валентина Таранова зустрілася з головою Великокопанівської об’єднаної територіальної громади Валентиною Костенко.

На зустрічі поінформовано про послуги та можливості державної служби зайнятості, обговорені питання щодо створення нових робочих місць, перспективи розвитку інфраструктури територій громади, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, підвищення кваліфікації мешканців громад, у тому числі і за сприянням служби зайнятості.

Так, Великокопанівською об’єднаною територіальною громадою створено п'ять нових робочих місць, з них актуальною на сьогодні є потреба в двох соціальних робітниках. Центром зайнятості проводиться підбір працівників на вищевказані вакансії з числа безробітних осіб.

Крім цього, в червні місяці будуть організовані громадські роботи за участю двох безробітних осіб на умовах співфінансування.