18 серпня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд регіональних ЗМІ

В Олешківському районі шукають робочих і державних службовців
16.08.2017

Не знаєте, де шукати роботу? Чи замислились над тим, аби змінити спеціальність? Або поки що взагалі не розумієте, до чого маєте схильність? Тоді вам допоможуть у Центрі зайнятості. »

Військкомат пропонує роботу чоловікам та жінкам
09.08.2017

Херсонський об'єднаний міський військовий комісаріат пропонує працевлаштування на військову службу за контрактом до Збройних Сил України чоловікам віком від 18 до 60років жінкам від 18 до 50 років »

Ярмарок вакансій в Херсонському обласному центрі зайнятості в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту "GameHub"
01.08.2017

Цей захід проведено з метою широкого залучення певних цільових груп, таких як демобілізовані військовослужбовці й учасники АТО, переселенці з Криму та Сходу України, а також просто безробітні та шукачів роботи, для отримання професійних компетенцій у сфері дизайну та розробки комп'ютерних ігор на базі центру післядипломної освіти Херсонського національного технічного університету з метою прискорення їх працевлаштування та самореалізації у галузі розробки комп'ютерних ігор »

Ефективний тайм-менеджмент - дієвий спосіб жити на всі 100!
28.07.2017

Слухачі Херсонського міського центру зайнятості намагалися опанувати основи тайм-менеджменту, відвідавши ворк-шоп "Грамотний тайм-менеджмент - запорука успіху", що проходив у рамках партнерського проекту між бібліотекою та Центром зайнятості "Шлях до успіху". »

Зустріч з керівництвом Херсонського обласного центру зайнятості в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту "GameHub"
26.07.2017

Нещодавно відбулася зустріч учасників міжнародного освітнього проекту Erasmus + KA2 "GameHub: Співпраця між університетами та підприємствами в області ігрової індустрії в Україні" з заступником директора Херсонського обласного центру зайнятості Барабаш Людмилою Анатоліївною та начальником відділу організації профнавчання Шорскіною Людмилою Миколаївною. Були обговорені ключові питання щодо організації навчання безробітних та ветеранів АТО проектуванню, дизайну та розробці комп'ютерних ігор. »

Торгівля людьми - проблема сьогодення
26.07.2017

24 липня 2017 року фахівцями районного центру соціальних служб для сім*ї, дітей та молоді на базі Нововоронцовського районного центру зайнятості проведено відеолекторій на тему "Торгівля людьми - проблема сьогодення". В заході взяли участь 20 осіб, які є безробітними. »

Триває відбір кандидатів до патрульної служби
18.07.2017

З метою оперативної та якісної допомоги щодо укомплектування інспекторами патрульної служби Управління патрульної поліції у м. Херсоні в приміщенні Горностаївського районного центру зайнятості відбувся відео-ярмарок вакансій »

У 2017 році власний бізнес розпочали вдвічі більше херсонців
03.07.2017

Станом на 01.06.2017 на обліку в головному офісі Херсонської ОДПІ перебувають 17777 підприємств і 20138 підприємців. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість юридичних осіб збільшилась на 997, а самозайнятих осіб стало менше на 4477 »

Працівник "напрокат" - вдача чи безліч проблем?
27.06.2017

В Херсонській області поняття аутстафінгу намагаються використати як засіб ошукати всіх і вся. У бізнесі аутстафінг – це використання праці фахівців, які не входять до штату підприємства. Іншими словами, це оренда персоналу. Але договори аутстафінгу, які укладають на Херсонщині, є ще однією схемою ухилення від сплати податків та не відповідають діючому законодавству. »

Втрата роботи - привід опанувати нові навички
23.06.2017

Тимчасова втрата роботи - це не обов'язково невдача. Інколи це привід зупинитися, переосмислити власне життя, опанувати нові навички, отримати корисні знання, на які раніше не було часу. Сьогодні в цьому впевнилися слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які стали учасниками семінару "Грамотний тайм-менеджмент - запорука успішності". »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »