18 серпня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості

Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.
Херсонська обласна служба зайнятості долучилась до інформаційної кампанії з цього приводу шляхом проведення відповідних заходів. »

Механізм чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в іншій спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації
Інформація про нормативно-правові засади діяльності Херсонського обласного центру зайнятості
Діяльність та функції обласного центру зайнятості
Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників Херсонського обласного центру зайнятості
З початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 15,6 тис. осіб
10.08.2017

Із січня по липень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 22,1 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 6,7 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років. »

Аналітична довідка про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до Херсонської обласної служби зайнятості за І півріччя 2017 року
07.08.2017

Упродовж звітного періоду обласною службою зайнятості проводилась постійна інформаційно-роз'яснювальна робота щодо оперативного інформування населення та роботодавців з питань ситуації на ринку праці міста Херсона і області, а також висвітлення у засобах масової інформації завдань та основних напрямків роботи служби зайнятості. »

Херсонська обласна служба зайнятості мовою цифр…
04.08.2017

Херсонська обласна служба зайнятості є надійним соціальним партнером на ринку праці, яка надає якісні соціальні послуги, пов'язані з працевлаштуванням »

Фахівці Херсонського міського центру зайнятості ознайомились з соціальними ініціативами щодо сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб на території м. Херсон
28.07.2017

27 липня 2017 року у приміщенні конференц-зали "Конгрес" у місті Херсоні відбулася прес-конференція, присвячена фінальному звіту проекту "Активізація територіальної громади міста Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб". »

Обговорили спільні заходи
27.07.2017

Днями відбулась робоча зустріч спеціалістів Генічеського районного центру зайнятості з представниками управління соціального захисту населення. Її метою було організація спільних заходів для посилення оперативності вирішення проблемних питань учасників антитерористичної операції, пов'язаних з їх професійною діяльністю та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »