19 жовтня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд регіональних ЗМІ

Підводні камені неофіційного працевлаштування
18.10.2017

Які ризики очікують нелегального працівника? Як правильно офіційно оформлюватися на роботу? Відповіді на ці запитання під час семінару "Нелегальна робота: чи є переваги?" шукали слухачі Херсонського міського центру зайнятості. »

Ярмарок вакансій - єфективний метод знайти роботу
11.09.2017

Спеціалістами Бериславського районного центру зайнятості, на замовлення роботодавця ТОВ "Швейна фабрика "ВІД", яке має нагальну потребу в персоналі, було проведено ярмароку вакансій.
На заході були присутні: голова районної державної адміністрації Олександр Гомон та генеральний директор ТОВ "Швейна фабрика "ВІД" Володимир Дармороз. »

Херсонщина готується до міжнародного форуму з питань будівництва житла для молоді
07.09.2017

05 вересня в облдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Міжнародний форум "Житло для молоді ХХІ століття: світовий досвід, зелені технології, інновації". У його роботі взяв участь директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов »

У Скадовську відбулась чергова зустріч представників соціальних служб з прийомними батьками та батьками-вихователями
04.09.2017

Важливі питання обговорювались під час "Кругло столу: "Діти, які потребують нашого захисту"". Серед них і професійний вибір дитини. Провідний фахівець з профорієнтації Скадовського районного центру зайнятості рекомендувала прийомним батькам не забувати про проведення бесід в родині щодо відповідального ставлення дітей до свого майбутнього. »

Тайм-менеджмент для учасників АТО: спроба змінити життя
01.09.2017

В Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках партнерського проекту "Шлях до успіху", який виник три року тому завдяки співпраці Херсонського міського центру зайнятості та книгозбірні, відбувся семінар "Грамотний тайм-менеджмент - запорука успіху" для слухачів Центру - учасників АТО. »

Андрій Гордєєв: "Ми маємо підвищити освітній рівень області"
30.08.2017

"Ми маємо створити всі умови для того, щоб наші діти були повноцінними фахівцями, конкурентноспроможним і працювали в громадах. Тому у ваших руках майбутнє нашої молоді", - звернувся керівник області Андрій Гордєєв до учасників колегії, що відбулась сьогодні в Херсонській обласній державній адміністрації. У роботі колегії взяв участь директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. »

В Олешківському районі шукають робочих і державних службовців
16.08.2017

Не знаєте, де шукати роботу? Чи замислились над тим, аби змінити спеціальність? Або поки що взагалі не розумієте, до чого маєте схильність? Тоді вам допоможуть у Центрі зайнятості. »

Військкомат пропонує роботу чоловікам та жінкам
09.08.2017

Херсонський об'єднаний міський військовий комісаріат пропонує працевлаштування на військову службу за контрактом до Збройних Сил України чоловікам віком від 18 до 60років жінкам від 18 до 50 років »

Ярмарок вакансій в Херсонському обласному центрі зайнятості в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту "GameHub"
01.08.2017

Цей захід проведено з метою широкого залучення певних цільових груп, таких як демобілізовані військовослужбовці й учасники АТО, переселенці з Криму та Сходу України, а також просто безробітні та шукачів роботи, для отримання професійних компетенцій у сфері дизайну та розробки комп'ютерних ігор на базі центру післядипломної освіти Херсонського національного технічного університету з метою прискорення їх працевлаштування та самореалізації у галузі розробки комп'ютерних ігор »

Ефективний тайм-менеджмент - дієвий спосіб жити на всі 100!
28.07.2017

Слухачі Херсонського міського центру зайнятості намагалися опанувати основи тайм-менеджменту, відвідавши ворк-шоп "Грамотний тайм-менеджмент - запорука успіху", що проходив у рамках партнерського проекту між бібліотекою та Центром зайнятості "Шлях до успіху". »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »