24 липня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд регіональних ЗМІ

Триває відбір кандидатів до патрульної служби
18.07.2017

З метою оперативної та якісної допомоги щодо укомплектування інспекторами патрульної служби Управління патрульної поліції у м. Херсоні в приміщенні Горностаївського районного центру зайнятості відбувся відео-ярмарок вакансій »

У 2017 році власний бізнес розпочали вдвічі більше херсонців
03.07.2017

Станом на 01.06.2017 на обліку в головному офісі Херсонської ОДПІ перебувають 17777 підприємств і 20138 підприємців. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість юридичних осіб збільшилась на 997, а самозайнятих осіб стало менше на 4477 »

Працівник "напрокат" - вдача чи безліч проблем?
27.06.2017

В Херсонській області поняття аутстафінгу намагаються використати як засіб ошукати всіх і вся. У бізнесі аутстафінг – це використання праці фахівців, які не входять до штату підприємства. Іншими словами, це оренда персоналу. Але договори аутстафінгу, які укладають на Херсонщині, є ще однією схемою ухилення від сплати податків та не відповідають діючому законодавству. »

Втрата роботи - привід опанувати нові навички
23.06.2017

Тимчасова втрата роботи - це не обов'язково невдача. Інколи це привід зупинитися, переосмислити власне життя, опанувати нові навички, отримати корисні знання, на які раніше не було часу. Сьогодні в цьому впевнилися слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які стали учасниками семінару "Грамотний тайм-менеджмент - запорука успішності". »

Співпраця з соціальними партнерами - шлях до подолання нерегламентованої праці
23.06.2017

ГУ Держпраці тісно співпрацює з Херсонським обласним центром зайнятості. Так, ще у 2015 році Головне управління стало співорганізатором Консалтингового сервісного пункту Державної служби зайнятості в рамках інноваційного проекту "Шлях до успіху через консалтинговий сервіс". Мета проекту - допомогти підприємцям в опануванні нових знань стосовно законодавства »

Якщо ви не байдужі до долі України та свого майбутнього
14.06.2017

Горностаївський військовий комісаріат спільно з районним центром зайнятості та громадським об'єднанням "Спілка учасників АТО" організували ярмарок вакансій, що мав на меті пропаганду військових професій та агітацію громадян до проходження служби за контрактом. Окрім того відбувся круглий стіл з питань психологічного та духовного стану військовослужбовців. »

Робоча зустріч із соціальним партнером "Олешківське бюро правової допомоги"
07.06.2017

Під час семінару на тему "Етика державного службовця" директором Цюрупинського районного центру зайнятості Тарановою Валентиною та начальником відділу "Олешківське бюро правової допомоги" Рудь Аллою роз'яснювалися правила поведінки державного службовця на робочому місці. Особливу увагу приділено питанню етики державного службовця при наданні послуг клієнтам. »

У Великоолександрівському районі відбулося засідання "круглого столу" з питань протидії торгівлі людьми
23.05.2017

Нещодавно в залі засідань Великоолександрівського районного центру зайнятості "за круглим столом" зібралися представники Великоолександрівського та Високопільського районів, професійна діяльність яких певним чином пов'язана з реалізацією заходів програми протидії торгівлі людьми, аби разом обговорити вкрай актуальну на часі проблему, поділитися практичним досвідом роботи та опрацювати шляхи взаємодії у вирішенні тих чи інших питань. »

Херсонские фискалы обсуждали на круглом столе, как бороться с аутстаффингом и контролировать крюинг
04.05.2017

О занятости населения и соблюдения трудового законодательства шла речь во время рабочего заседания с участием начальника Главного управления ГФС в Херсонской области Игоря Клима, первого заместителя начальника Главного управления ГФС в Херсонской области Ирины Филипповой и директора Херсонского областного центра занятости Евгения Ерашова, которое состоялось сегодня в пресс-центре фискальной службы области »

У Бериславі відбувся ярмарок сезонних вакансій "Роботодавці Херсонщини пропонують сезонні роботи"
03.05.2017

27 квітня, на площі біля районного будинку культури ім. Т. Г. Шевченка відбувся міжрайонний ярмарок сезонних вакансій "Роботодавці Херсонщини пропонують сезонні роботи", за участі роботодавців Бериславського, Голопристанського, Каховського районів, міст Нової Каховки та Херсона »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »