22 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості

Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.
Херсонська обласна служба зайнятості долучилась до інформаційної кампанії з цього приводу шляхом проведення відповідних заходів. »

Механізм чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в іншій спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації
Інформація про нормативно-правові засади діяльності Херсонського обласного центру зайнятості
Діяльність та функції обласного центру зайнятості
Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників Херсонського обласного центру зайнятості
Відбулась робоча зустріч
19.01.2018

Днями відбулась робоча зустріч заступника директора Херсонського обласного центру зайнятості Миколи Денисова з начальником відділу соціально-виховної та психологічної роботи підполковником внутрішньої служби Херсонського слідчого ізолятора Юрієм Карауловим з питань організації зайнятості засуджених, що звільняються. »

Нововоронцовський районний центр зайнятості: про запобігання та протидію торгівлі людьми
15.01.2018

Під час роботи заходу учасники отримали інформацію про стан ринку праці, наявність вільних робочих місць, можливість профнавчання за направленням служби зайнятості... »

Протягом 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 22,9 тис. осіб
10.01.2018

Із січня по грудень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 33,4 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 11,2 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років. »

Про співпрацю з ОТГ на 2018 рік йшлося у Чаплинському районному центрі зайнятості
27.12.2017

На базі Чаплинського районного центру зайнятості проведено засідання за "круглим столом" на тему "Співпраця з ОТГ на 2018 рік, перспективи розвитку та створення нових робочих місць". »

Херсонська обласна служба зайнятості: діяльність, спрямована на результат
27.12.2017

"Виконуючи свої основні завдання у 2017 році, Херсонська обласна служба зайнятості продемонструвала здатність забезпечити в повному обсязі надання послуг як шукачам роботи, так і роботодавцям...", - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »