24 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості

Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.
Херсонська обласна служба зайнятості долучилась до інформаційної кампанії з цього приводу шляхом проведення відповідних заходів. »

Механізм чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в іншій спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації
Інформація про нормативно-правові засади діяльності Херсонського обласного центру зайнятості
Діяльність та функції обласного центру зайнятості
Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників Херсонського обласного центру зайнятості
Оголошення про проведення відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання
21.11.2017

До відома професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання (далі - навчальний заклад), які надають платні освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) платні послуги з проживання зареєстрованих безробітних у період навчання. »

Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці подали майже 1 мільйон вакансій
20.11.2017

Протягом січня-жовтня 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось 169 тисяч роботодавців, які подали відомості про 904 тисячі вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році »

Херсонська обласна служба зайнятості для сучасної молоді
14.11.2017

Протягом січня - вересня 2017 року у соціально-психологічних тренінгових центрах обласної служби зайнятості було проведено біля 1600 профорієнтаційних заходів, з них 180 заходів для майже 7000 учнів загальноосвітніх навчальних закладів »

Про актуальні питання йшлося на семінарі для шукачів роботи Нововоронцовського району
10.11.2017

Днями в приміщенні соціально психологічного тренінгового центру Нововоронцовського районного центру зайнятості відбувся семінар для молоді, яка перебуває на обліку в районному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції »

З початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 20,7 тис. осіб
10.11.2017

Із січня по жовтень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 27,0 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 7,2 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »