24 червня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд регіональних ЗМІ

Втрата роботи - привід опанувати нові навички
23.06.2017

Тимчасова втрата роботи - це не обов'язково невдача. Інколи це привід зупинитися, переосмислити власне життя, опанувати нові навички, отримати корисні знання, на які раніше не було часу. Сьогодні в цьому впевнилися слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які стали учасниками семінару "Грамотний тайм-менеджмент - запорука успішності". »

Співпраця з соціальними партнерами - шлях до подолання нерегламентованої праці
23.06.2017

ГУ Держпраці тісно співпрацює з Херсонським обласним центром зайнятості. Так, ще у 2015 році Головне управління стало співорганізатором Консалтингового сервісного пункту Державної служби зайнятості в рамках інноваційного проекту "Шлях до успіху через консалтинговий сервіс". Мета проекту - допомогти підприємцям в опануванні нових знань стосовно законодавства »

Якщо ви не байдужі до долі України та свого майбутнього
14.06.2017

Горностаївський військовий комісаріат спільно з районним центром зайнятості та громадським об'єднанням "Спілка учасників АТО" організували ярмарок вакансій, що мав на меті пропаганду військових професій та агітацію громадян до проходження служби за контрактом. Окрім того відбувся круглий стіл з питань психологічного та духовного стану військовослужбовців. »

Робоча зустріч із соціальним партнером "Олешківське бюро правової допомоги"
07.06.2017

Під час семінару на тему "Етика державного службовця" директором Цюрупинського районного центру зайнятості Тарановою Валентиною та начальником відділу "Олешківське бюро правової допомоги" Рудь Аллою роз'яснювалися правила поведінки державного службовця на робочому місці. Особливу увагу приділено питанню етики державного службовця при наданні послуг клієнтам. »

У Великоолександрівському районі відбулося засідання "круглого столу" з питань протидії торгівлі людьми
23.05.2017

Нещодавно в залі засідань Великоолександрівського районного центру зайнятості "за круглим столом" зібралися представники Великоолександрівського та Високопільського районів, професійна діяльність яких певним чином пов'язана з реалізацією заходів програми протидії торгівлі людьми, аби разом обговорити вкрай актуальну на часі проблему, поділитися практичним досвідом роботи та опрацювати шляхи взаємодії у вирішенні тих чи інших питань. »

Херсонские фискалы обсуждали на круглом столе, как бороться с аутстаффингом и контролировать крюинг
04.05.2017

О занятости населения и соблюдения трудового законодательства шла речь во время рабочего заседания с участием начальника Главного управления ГФС в Херсонской области Игоря Клима, первого заместителя начальника Главного управления ГФС в Херсонской области Ирины Филипповой и директора Херсонского областного центра занятости Евгения Ерашова, которое состоялось сегодня в пресс-центре фискальной службы области »

У Бериславі відбувся ярмарок сезонних вакансій "Роботодавці Херсонщини пропонують сезонні роботи"
03.05.2017

27 квітня, на площі біля районного будинку культури ім. Т. Г. Шевченка відбувся міжрайонний ярмарок сезонних вакансій "Роботодавці Херсонщини пропонують сезонні роботи", за участі роботодавців Бериславського, Голопристанського, Каховського районів, міст Нової Каховки та Херсона »

У Цюрупинському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар за участі громадян, які перебувають на обліку з пошуку роботи
24.04.2017

За повідомленням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації Олени Гринько, 19 квітня цього року у районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар за участі громадян, які перебують на обліку з пошуку роботи. »

Учасники "мобільного соціального офісу" провели зустріч з мешканцями Великоблаговіщенської сільської ради
18.04.2017

На питання жителів Великоблаговіщенської сільської ради відповідали завідувач Горностаївського сектору обслуговування громадян Каховського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Херсонської області Аліна Онищук, заступник директора районного центру зайнятості Вадим Олійник, заступник начальника управління, начальник відділу з надання соціальних виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Гринько »

На питання мешканців Козаче-Лагерської сільської ради відповіли керівники районних служб
03.04.2017

27 березня цього року відбувся чергове засідання виїзного "мобільного офісу" за участі керівників районних служб на території Козаче-Лагерської сільської ради. У його роботі взяла участь керівник Горностаївського районного центру зайнятості Антоніна Сулімовська »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »