22 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд регіональних ЗМІ

Мобільний соціальний офіс завітав до Антонівської сільської ради
17.11.2017

З метою інформування населення з питань соціального захисту, надання консультацій, роз'яснень 16 листопада 2017 року районний "мобільний соціальний офіс" відвідав Антонівську сільську раду .
На виїзному прийомі, в цілому було прийнято понад 15 осіб. На питання, які цікавили жителів Антонівської сільської ради відповідала і керівник районного центру зайнятості А.М.Сулімовська. »

Знайомство з роботою Херсонського міського центру зайнятості
02.11.2017

Нещодавно учні 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" побували на навчальній екскурсії у Херсонському міському центрі зайнятості. Користь від такої навчальної екскурсії беззаперечна: ліцеїсти тепер знають, куди можна звернутися за консультацією щодо майбутньої професії, де отримати інформацію про ринок праці тощо. »

Ярмарок вакансій у Нововоронцовському районі
01.11.2017

В жовтні 2017 року до Нововоронцовського районного центру зайнятості звернулось австрійсько - українське підприємство ТОВ "Полстар" з проханням надати допомогу у підборі кадрів. »

На верфях Смарт Меритайм Груп ремонтують 23 судна
27.10.2017

Корисна інформація для тих хто шукає роботу чи замислюється над вибором професії: З 1 вересня поточного року заробітна плата складальників корпусів металевх суден, зварників, трубопровідників судових на верфях Смарт Меритайм Груп збільшена на 35% та складає у середньому за повний відпрацьований місяць від 12000 до 18000 гривень »

Питання дотримання рівня зарплат та стану із їх заборгованості знаходиться на контролі ОДА
26.10.2017

25 жовтня 2017 року в облдержадміністрації одне за одним відбулися два засідання, присвячених дотриманню підвищення заробітної плати та усунення з її заборгованості в області. В їх роботі взяв участь директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов »

Підводні камені неофіційного працевлаштування
18.10.2017

Які ризики очікують нелегального працівника? Як правильно офіційно оформлюватися на роботу? Відповіді на ці запитання під час семінару "Нелегальна робота: чи є переваги?" шукали слухачі Херсонського міського центру зайнятості. »

Ярмарок вакансій - єфективний метод знайти роботу
11.09.2017

Спеціалістами Бериславського районного центру зайнятості, на замовлення роботодавця ТОВ "Швейна фабрика "ВІД", яке має нагальну потребу в персоналі, було проведено ярмароку вакансій.
На заході були присутні: голова районної державної адміністрації Олександр Гомон та генеральний директор ТОВ "Швейна фабрика "ВІД" Володимир Дармороз. »

Херсонщина готується до міжнародного форуму з питань будівництва житла для молоді
07.09.2017

05 вересня в облдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Міжнародний форум "Житло для молоді ХХІ століття: світовий досвід, зелені технології, інновації". У його роботі взяв участь директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов »

У Скадовську відбулась чергова зустріч представників соціальних служб з прийомними батьками та батьками-вихователями
04.09.2017

Важливі питання обговорювались під час "Кругло столу: "Діти, які потребують нашого захисту"". Серед них і професійний вибір дитини. Провідний фахівець з профорієнтації Скадовського районного центру зайнятості рекомендувала прийомним батькам не забувати про проведення бесід в родині щодо відповідального ставлення дітей до свого майбутнього. »

Тайм-менеджмент для учасників АТО: спроба змінити життя
01.09.2017

В Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках партнерського проекту "Шлях до успіху", який виник три року тому завдяки співпраці Херсонського міського центру зайнятості та книгозбірні, відбувся семінар "Грамотний тайм-менеджмент - запорука успіху" для слухачів Центру - учасників АТО. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »