22 жовтня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості

Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.
Херсонська обласна служба зайнятості долучилась до інформаційної кампанії з цього приводу шляхом проведення відповідних заходів. »

Механізм чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в іншій спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації
Інформація про нормативно-правові засади діяльності Херсонського обласного центру зайнятості
Діяльність та функції обласного центру зайнятості
Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників Херсонського обласного центру зайнятості
З початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 18,9 тис. осіб
12.10.2017

Із січня по вересень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 24,9 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 6,7 тис. зареєстрованих безробітних.
За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку року за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 18,9 тис. осіб. »

Білозерський районний центр зайнятості: семінар для учасників АТО
06.10.2017

На базі соціально-психологічного тренінгового центру Білозерського районного центру зайнятості відбувся семінар для демобілізованих учасників АТО »

Херсонський міський центр зайнятості: йшлося про актуальні питання соціального захисту та інтеграції внутрішньо переміщених осіб
05.10.2017

29 вересня у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся семінар на тему "Актуальні питання соціального захисту та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в контексті співпраці з органами державної влади та органами місцевого самоврядування" »

Херсонська обласна служба зайнятості відкрита новим ідеям і партнерству
22.09.2017

Перспективними напрямками економічного зростання Херсонської області є туризм і рекреація. У регіоні вже діють чимало туристичних об'єктів і осередків, а в останні кілька років почала розбудовуватися і рекреаційна складова.
Помітну роль у розвитку цих напрямків відіграє Херсонський обласний центр зайнятості »

Представники обласної служби зайнятості відівідали одних з найсучасніших сільгоспвиробників Бериславського району
11.09.2017

Представники обласної служби зайнятості відівідали одних з найсучасніших сільгоспвиробників Бериславського району: ФОП Павлівський Михайло Михайлович та фермерське господарство "ЛІДЕР АГРІ". »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »