20 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Ким бути?

Вибір професії до душі - складне і відповідальне завдання. Правильна відповідь на питання "Ким бути?" допоможе Вам знайти свій професійний шлях, мати задоволення від праці та приносити користь людям і країні, в якій Ви живете »

Каховський міськрайонний центр зайнятості: про основні правила та помилки у виборі професій
26.12.2017

У Каховській ЗОШ № 6 був проведений профорієнтаційний урок (семінар) для учнів 9 - 10 класів »

Школярам про світ професій…
22.12.2017

У Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості пройшов День відкритих дверей для учнів Збур'ївської ЗОШ Голопристанського району »

День дублера у Горностаївському районному центрі зайнятості
22.12.2017

Напередодні річниці створення державної служби зайнятості у Горностаївському районному центрі зайнятості відбувся День дублера-фахівця відділу надання соціальних послуг. У заході взяли участь старшокласники Горностаївської ЗОШ № 1. »

Державна служба зайнятості - надійний помічник і порадник у виборі майбутньої професії
19.12.2017

15 грудня 2017 року до Скадовського районного центру зайнятості завітали старшокласники Приморської філії Опорного закладу Скадовський навчально-виховний комплекс "Академічна гімназія". В інформаційному залі їх радо зустріли очільник установи - Євгенія Небрат. Фахівці установи в доступній формі ознайомили учнів з основними завданнями та напрямками роботи державної служби зайнятості, структурою та формами роботи районного центру зайнятості »

Каланчацький районний центр зайнятості: екскурсія для школярів
18.12.2017

Каланчацьким районним центром зайнятості у рамках роботи тижня права був проведений відповідний захід для учнів 11 класу районної ЗОШ №1 для ознайомлення школярів з напрямками роботи фахівців даної сфери та для більшої обізнаності в правовій діяльності »

Профорієнтаційні уроки для старшокласників Чаплинського району
11.12.2017

Допомогти старшокласникам Чаплинського району з визначенням власного професійного шляху завжди готові фахівці з профорієнтації районного центру зайнятості »

Знайти в житті свою справу - завдання непросте. Для цього треба бути готовим
28.11.2017

Для учнів 10 - А класу Олешківської гімназії проведений семінар з елементами тренінгу "Твоє життя - твій вибір" з метою формування у учнів свідомого відповідального професійного вибору та надання допомоги у визначенні з вибором майбутньої професії із врахуванням реальних можливостей та особистих і суспільних інтересів. »

Твоє життя - твій вибір
21.11.2017

Днями в Каланчацькій ЗОШ №2 був проведений тренінг для старшокласників "Твоє життя - твій вибір" з метою сприяння процесу формування свідомого професійного вибору. До заходу було залучено 18 учнів. »

Учні Херсонської загальноосвітньої школи №16 "подорожували" на кораблі-контейнеровозі
17.11.2017

Нещодавно в Морському інституті післядипломної освіти ім. контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова відбулась професіографічна екскурсія для учнів Херсонської загальноосвітньої школи № 16 »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »