20 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям

Результати співпраці

Відзначили кращих роботодавців м. Каховка та Каховського району
22.12.2017

З нагоди 27-річчя створення державної служби зайнятості України 18 грудня 2017 року директором Каховського міськрайонного центру зайнятості Оксаною Радченко були проведені робочі зустрічі з керівниками підприємств м. Каховка та Каховського району »

Нововоронцовський районний центр зайнятості: приклад співпраці з ДСП "Агро-форум - 2"
02.10.2017

Сьогодні у господарстві працює 99 осіб. Протягом 2017 року за сприяння служби зайнятості на вакантні посади працевлаштовано 62 працівника. З них 38 безробітних осіб пройшли курси підвищення кваліфікації »

Херсонська обласна служба зайнятості вітає ПАТ "Бериславський машинобудівний завод"
25.09.2017

Підприємство активно співпрацює зі службою зайнятості в частині укомплектування вакансій, переважно за основними робітничими професіями: токарі, верстатники, електрозварники тощо. Так, протягом 2010-2017 років було укомплектовано 440 вакансій »

Подяка до Дня підприємця від Голопристанського міськрайонного центру зайнятості
07.09.2017

За активну участь у реалізації інноваційного соціально-направленого проекту "Природне оздоровлення в Херсонщині" та тісну співпрацю з Голопристанським міськрайонним центром зайнятості оголошено Подяку фізичній особі-підприємцю Сусідкі Василю. Лише за півроку здійснення підприємницької діяльності підприємцем було створено 16 тимчасових та 14 сезонних робочих місць. »

Представники Херсонського міського центру зайнятості взяли участь у роботі комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати
30.01.2017

Учасники засідання дійшли згоди щодо необхідності скоординованих дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування стосовно забезпечення всіх можливих заходів для скорочення заборгованості із заробітної плати та внесків на єдине соціальне страхування »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »