17 грудня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Мінсоцполітики: Спрощено механізм видачі ваучерів на навчання громадян віком старше 45 років
15.08.2014

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови "Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці". Як повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, спрощено механізм видачі ваучерів на навчання громадян віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років »

Збільшено мінімальну допомогу по безробіттю
13.08.2014

З 1 вересня 2014 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю для застрахованих осіб , які до набуття статусу безробітного отримували низьку зарплату, збільшиться з 93 7 грн. до 974 грн. і становитиме 80% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб (замість 76,9%) »

На сесії обласної ради про актуальне
11.08.2014

У рамках роботи сесії обласної ради з інформацією щодо послуг служби зайнятості громадянам України, які переселяються до Херсонської області з АР Крим, м. Севастополя та районів проведення антитерористичної операції виступив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Олександрович Єрашов »

На допомогу людям
06.08.2014

Днями спеціалісти відділу надання соціальних послуг Верхньорогачицького районного центру зайнятості провели виїзну акцію з використанням мобільного центру для інформування різних цільових груп населення про стан та перспективи розвитку ринку праці, комплекс соціальних послуг, що надає державна служба зайнятості населенню і роботодавцям »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »