23 вересня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості

Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.
Херсонська обласна служба зайнятості долучилась до інформаційної кампанії з цього приводу шляхом проведення відповідних заходів. »

Механізм чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в іншій спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації
Інформація про нормативно-правові засади діяльності Херсонського обласного центру зайнятості
Діяльність та функції обласного центру зайнятості
Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників Херсонського обласного центру зайнятості
Херсонська обласна служба зайнятості відкрита новим ідеям і партнерству
22.09.2017

Перспективними напрямками економічного зростання Херсонської області є туризм і рекреація. У регіоні вже діють чимало туристичних об'єктів і осередків, а в останні кілька років почала розбудовуватися і рекреаційна складова.
Помітну роль у розвитку цих напрямків відіграє Херсонський обласний центр зайнятості »

Представники обласної служби зайнятості відівідали одних з найсучасніших сільгоспвиробників Бериславського району
11.09.2017

Представники обласної служби зайнятості відівідали одних з найсучасніших сільгоспвиробників Бериславського району: ФОП Павлівський Михайло Михайлович та фермерське господарство "ЛІДЕР АГРІ". »

З початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою понад 17 тисяч осіб
07.09.2017

Із січня по серпень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 23,2 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 6,4 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років »

Привітали підшефних з Днем знань
05.09.2017

У Херсонському обласному центрі зайнятості завжди пам'ятають про своїх підшефних з Олешківського дитячого будинку-інтернату. У День знань представники колективу завітали до них, придбавши для дітлахів солодощі, фрукти, морозиво, канцелярські товари для навчання, а також товари для дитячої творчості »

На порядку денному обговорення показників роботи Херсонської обласної служби зайнятості
18.08.2017

З метою підвищення ефективності управління результатами діяльності Херсонської обласної служби зайнятості керівним складом обласного центру зайнятості щомісячно проводиться комплексна оцінка діяльності міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості Херсонської області. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »