20 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Огляд регіональних ЗМІ

Скористайся найсучаснішими інструментами пошуку роботи
04.01.2018

Хочу знайти роботу своєї мрії, яка б приносила моральне і матеріальне задоволення" - приблизно таке бажання загадує під Новий рік кожен п'ятий українець. Чи можливе здійснення мрії без втручання Діда Мороза та інших казково-містичних істот? Звичайно! У цьому особисто змогли переконатися слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які відвідали семінар "Техніка пошуку роботи", що проходив у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара. »

Почему при кадровом голоде на многих учреждениях и предприятиях Херсонщины существует безработица?
12.12.2017

Херсонский специалист по профориентации Светлана Кихтенко рассказывает, что проблема заключается в том, что большинство выпускников четко ориентированы на высшее учебное заведение, а не на будущее рабочее место. »

Верхньорогачицька молодь вчилася аналізувати ринок праці
29.11.2017

З метою спонукання молоді до аналізу внутрішніх та зовнішніх ресурсів для успішної професійної самореалізації у Верхньоргачицькому районному центрі зайнятості в соціально-психологічному тренінговому центрі тренерами ГО "Вектор розвитку" проведено тренінг "Молодь, вчимося аналізувати ринок праці". »

Де в Херсоні є курси для безробітних?
23.11.2017

У м. Нова Каховка працює "Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості". Він відкритий для надання освітніх послуг дорослому безробітному населенню Херсонської області та інших регіонів півдня України. »

Мобільний соціальний офіс завітав до Антонівської сільської ради
17.11.2017

З метою інформування населення з питань соціального захисту, надання консультацій, роз'яснень 16 листопада 2017 року районний "мобільний соціальний офіс" відвідав Антонівську сільську раду .
На виїзному прийомі, в цілому було прийнято понад 15 осіб. На питання, які цікавили жителів Антонівської сільської ради відповідала і керівник районного центру зайнятості А.М.Сулімовська. »

Знайомство з роботою Херсонського міського центру зайнятості
02.11.2017

Нещодавно учні 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" побували на навчальній екскурсії у Херсонському міському центрі зайнятості. Користь від такої навчальної екскурсії беззаперечна: ліцеїсти тепер знають, куди можна звернутися за консультацією щодо майбутньої професії, де отримати інформацію про ринок праці тощо. »

Ярмарок вакансій у Нововоронцовському районі
01.11.2017

В жовтні 2017 року до Нововоронцовського районного центру зайнятості звернулось австрійсько - українське підприємство ТОВ "Полстар" з проханням надати допомогу у підборі кадрів. »

На верфях Смарт Меритайм Груп ремонтують 23 судна
27.10.2017

Корисна інформація для тих хто шукає роботу чи замислюється над вибором професії: З 1 вересня поточного року заробітна плата складальників корпусів металевх суден, зварників, трубопровідників судових на верфях Смарт Меритайм Груп збільшена на 35% та складає у середньому за повний відпрацьований місяць від 12000 до 18000 гривень »

Питання дотримання рівня зарплат та стану із їх заборгованості знаходиться на контролі ОДА
26.10.2017

25 жовтня 2017 року в облдержадміністрації одне за одним відбулися два засідання, присвячених дотриманню підвищення заробітної плати та усунення з її заборгованості в області. В їх роботі взяв участь директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов »

Підводні камені неофіційного працевлаштування
18.10.2017

Які ризики очікують нелегального працівника? Як правильно офіційно оформлюватися на роботу? Відповіді на ці запитання під час семінару "Нелегальна робота: чи є переваги?" шукали слухачі Херсонського міського центру зайнятості. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »