26 липня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Новини

Євгеній Єрашов: Ключовими принципами в роботі Херсонської обласної служби зайнятості є підвищення якості та ефективності надання послуг
25.07.2017

25 липня 2017 року відбулась відео-селекторна нарада керівного складу Херсонського обласного центру зайнятості "Про підсумки роботи обласної служби зайнятості за 1-ше півріччя 2017 року" під головуванням директора Євгенія Єрашова »

З початку поточного року роботодавцями Херсонщини заявлено на сезонну потребу понад 5,0 тис. робочих місць
21.07.2017

"Як результат, з початку року, станом на 14 липня 2017 року роботодавцями заявлено сезонну потребу понад 5,0 тис. робочих місць, на які за направленням обласної служби зайнятості працевлаштовані 4,4 тис. осіб. Для порівняння: за аналогічний період торік було заявлено 4,4 тисячі сезонних робочих місць, - працевлаштовані 4,2 тис. осіб", - підкреслив Євгеній Єрашов. »

Голопристанський міськрайонний центр зайнятості активно долучився до комплектації кадрів на нові робочі місця ТОВ СП "Нібулон"
17.07.2017

137 анкет шукачів роботи були надані для розгляду щодо працевлаштування ТОВ СП "Нібулон". 22 безробітних були працевлаштовані на заявлені вакансії, серед них: головний енергетик, електрик дільниці, начальник відділу кадрів, транспортувальник, прибиральник службових приміщень, озеленювач тощо »

Херсонський обласний центр зайнятості: співпраця в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту "GameHub"
13.07.2017

За словами Людмили Барабаш, це реальна можливість підвищити конкурентоспроможність громадян, адже це одне із головних завдань державної служби зайнятості. Ти самим збільшуються шанси щодо працевлаштування та самореалізації шукачів роботи у галузі розробки комп'ютерних ігор »

За круглим столом про створення постійних робочих місць
12.07.2017

Йшлося про необхідність продовження реалізації проекту "Шерифи" в області, що призведе до формування у її жителів взаємної відповідальності за безпеку своїх громад, активізації населення в підтримці громадського порядку, демократизації суспільства і забезпеченні стабільної соціальної ситуації. А це можливо за умови постійної зайнятості таких "шерифів" в територіальній громаді, тобто створенні постійних робочих місць, які будуть фінансуватися за рахунок коштів місцевих бюджетів »

У Херсонській області відбувся Відео-ярмарок з набору інспекторів до Управління патрульної поліції міста Херсона
07.07.2017

За словами заступника директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмили Барабаш - цей сучасний метод спілкування роботодавця та шукачів роботи дозволить якомога оперативно задовольнити потреби роботодавця, адже це одне із головних завдань служби зайнятості »

Херсонський обласний центр зайнятості: "ПрофіКемп" - нова профорієнтаційна пропозиція
07.07.2017

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова, це не тільки важлива профорієнтаційна місія, а, насамперед, соціальне і загальнодержавне виховне завдання, до якого долучаються партнери. "Кожна область має свої культурні і природні перлини і принади, кожна область шукає свої шляхи для економічного і соціального розвитку. Та й у кожній області є молодь, яка стоїть на порозі вибору свого професійного шляху. І їй потрібно фахово допомогти - підказати, направити, навчити бачити багатства і малої, і великої Батьківщини", - підкреслив Євгеній Єрашов »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »