30 квiтня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Херсонська обласна служба зайнятості

Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.
Херсонська обласна служба зайнятості долучилась до інформаційної кампанії з цього приводу шляхом проведення відповідних заходів. »

Механізм чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в іншій спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації
Інформація про нормативно-правові засади діяльності Херсонського обласного центру зайнятості
Діяльність та функції обласного центру зайнятості
Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників Херсонського обласного центру зайнятості
Херсонський міський центр зайнятості: щодо співпраці з соціальними партнерами
20.04.2017

19 квітня у приміщенні Суворовської районної у місті Херсоні ради відбулося чергове спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат »

Спільними зусиллями робиться добра справа
14.04.2017

13 квітня працівники Херсонського обласного та міського центрів зайнятості долучилися до проведення "чистого четверга" в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Під час заходу відбулось прибирання території Парку Слави. »

Протягом січня-березня 2017 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 17,1 тис. безробітних громадян
12.04.2017

Протягом січня-березня 2017 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 17,1 тис. безробітних громадян. Станом на 01 квітня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 11,9 тис. осіб, з яких половину складали жінки та безробітні, які проживають у сільській місцевості, третину - безробітна молодь віком до 35 років, також 40% було безробітних, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні. »

Долучились до акції "Посади дерево миру"
12.04.2017

Колектив Нововоронцовського районного центру зайнятості долучився до Всеукраїнської екологічної акції "Посади дерево миру", що проводиться у продовження ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України в рамках якої передбачено висадження саджанців та створення Алеї миру. »

Співпраця Цюрупинського районного центру зайнятості з Великокопанівською об'єднаною територіальною громадою
20.03.2017

Керівник Цюрупинського районного центру зайнятості Валентина Таранова зустрілася з головою Великокопанівської об'єднаної територіальної громади Валентиною Костенко.
На зустрічі поінформовано про послуги та можливості державної служби зайнятості, обговорені питання щодо створення нових робочих місць, перспективи розвитку інфраструктури територій громади тощо. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »