30 квiтня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Профнавчання

Можливості професійного навчання за направленням служби зайнятості

Навчання безробітних здійснюється на базі навчальних закладів м. Херсона, області та інших регіонів, центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які мають необхідну матеріальну базу, кваліфіковані кадри викладачів та майстрів виробничого навчання, відповідні ліцензії та пройшли відбір навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та проживання в період навчання »

Вік навчанню не перешкода

Вік навчанню не перешкода: нові професії та спеціальності для категорії громадян "45+" пропонує Державна служба зайнятості »

Бериславський районний центр зайнятості: навчаємо для працевлаштування!
03.04.2017

30 березня фахівцями Бериславського районного центру зайнятості було організовано підвищення кваліфікації для 12 безробітних громадян »

Скадовський районний центр зайнятості: он-лайн курси для підвищення конкурентоспроможності безробітних
21.03.2017

Під час он-лайн навчання безробітні ознайомилися з вимогами чинного законодавства України про охорону праці... »

На роботу після професійного навчання
15.03.2017

Нещодавно 60 безробітних громадян, які знаходяться на обліку в Великоолександрівському районному центрі зайнятості, завершили навчання на курсах цільового призначення. Планується, що з розгортанням сільськогосподарських робіт у районі всі вони будуть працевлаштовані. На сьогодні 26 безробітних з їх числа вже працюють. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »