18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Профінформаційний захід для безробітної молоді
 
11.01.2018  |  Кам'янець-Подільський МЦЗ версія для друку
Профінформаційний захід для безробітної молоді

В умовах ринкової економіки та посилення конкуренції серед шукачів роботи, навіть, за актуальними на ринку праці професіями, проблема зайнятості молоді набуває особливої гостроти, а право на працю реалізується здебільшого тими, хто проявляє активність та особисту ініціативу.

Пошук робочого місця для молодих людей — непросте завдання, адже наявність освіти, навіть отриманої у престижному навчальному закладі, ще не гарантує одержання місця роботи в умовах сучасного ринку праці.

Служба зайнятості активно включається в процес підготовки молоді до майбутнього трудового життя. Так, 10 січня 2018 року у Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості було проведено профінформаційний захід для безробітної молоді, на якому фахівець з профорієнтації Леся Нечитайло, обговорювала проблеми, з якими стикаються молоді люди в процесі пошуку роботи та шляхи їх подолання.

Сьогодні значна частина безробітної молоді демонструє конструктивну модель поведінки на ринку праці, тобто, спрямована на позитивне розв'язання проблеми втрати або відсутності роботи.

Підведенням підсумків семінару було складання плану подальших дій молодих людей, з урахуванням отриманої інформації в центрі зайнятості.

У заході взяло участь 25 осіб.