18 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Інтернет-портал Державної служби зайнятості - "Труд"

Скористайтесь новою послугою Інтернет-порталу
 
30.09.2009  |  Хмельницький ОЦЗ версія для друку
Скористайтесь новою послугою Інтернет-порталу

З листопада розпочав роботу новий інтерактивний Інтернет-портал Державної служби зайнятості – „Труд” (www.trud.gov.ua), розроблений компанією Softline (http://www.softline.kiev.ua).

„Труд” - це портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу та для пошуку роботи в Україні, інтегрований з найбільшою загальнонаціональною базою даних Державної служби зайнятості України.

Послуги Інтернет-ресурсу направлені на задоволення потреб у працевлаштуванні на підприємствах з будь-якого регіону України. Бажаючі працевлаштуватися мають ефективні інструменти, щоб вибрати гідні вакансії кращих роботодавців, створити власне резюме на сайті, підписатися на отримання нових вакансій на власну електронну скриньку та багато іншого.

„Труд” надає можливість підприємцям – швидко здійснювати пошук персоналу, не просто розмістивши інформацію на сайті, а й презентувати БЕЗКОШТОВНО наявні на підприємстві вакансії.

Переглянути пропозиції не лише підприємств певної галузі, а й вибрати конкретного роботодавця можна, переглянувши каталог підприємств за галузями економіки.

Охочі зможуть пройти цікаві тести он-лайн для вибору майбутнього професійного спрямування, визначення своїх здібностей та напряму подальшого розвитку.

На Інтернет-порталі представлені також корисні та цікаві матеріали – кар’єра, навчання, перший трудовий досвід відомих людей.

Інтернет-ресурс оригінальний за дизайном, втім, зручний та легкий у користуванні навіть для тих, хто робить перші кроки в Інтернет-мережі.