22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

У Білогірському районному центрі зайнятості вітали кращих підприємців
 
05.09.2017  |  Білогірський РЦЗ версія для друку
У Білогірському районному центрі зайнятості вітали кращих підприємців

 

     На сьогодні  підприємці – це головна рушійна сила економіки держави, завдяки іх активності та ініціативі створюються нові робочі місця, поповнюються місцеві бюджети, вирішуються проблеми зайнятості населення.

      З нагоди Дня підприємця у Білогірському районному центрі зайнятості відбувся урочистий семінар на тему:«Компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця» у якому взяли участь підприємці району.

     З нагоди свята за плідну співпрацю у вирішенні питань соціального захисту населення від безробіття підприємцям під час заходу директор Білогірського РЦЗ Лариса Тищук вручила подяки кращим підприємцям району, а саме: ФОП Возна Олена Василівна, ФОП Симоні Роман Степанович, ФОП Юрчук Олена Степанівна, ФОП Мельник Наталія Василівна, ФОП Мусіюк Інна Сергіївна.

     Подякою Хмельницького обласного центру зайнятості було відзначено ФОП Лозінську Олену Феодосіївну.

     Приватні підприємці поділились думками про дієвість співпраці зі службою зайнятості у створенні нових робочих місць з компенсацією витрат у розмірі єдиного внеску, які сприяють вирішенню проблем зайнятості в районні.