22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Огляд регіональних ЗМІ

Послугами служби зайнятості цьогоріч скористалися понад 30 тисяч подолян
 
12.09.2017  |  Інтернет видання "Depo UA" версія для друку
Послугами служби зайнятості цьогоріч скористалися понад 30 тисяч подолян

Кількість роботодавців, що шукають працівників через центри зайнятості на Хмельниччині теж зросла

Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 31,4 тисяч безробітних громадян, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОЦЗ.

З початку року кількість роботодавців, які поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася на 16,3%.

Так, у січні-серпні 2017 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось понад 20 тисяч вакансій. Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 71,7% вакансій були укомплектовани. Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості, зросла на 4% та становила 15,3 тисяч, в тому числі 11,3 тис. зареєстрованих безробітних. Крім того, 4,1 тисяч осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Більше 80% вакансій, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій - підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Нагадаємо, фахівці фіксують пожвавлення ринку праці в області та збільшення кількості вакансій на Хмельниччині.

https://khm.depo.ua/ukr/khm/poslugami-sluzhbi-zaynyatosti-cogorich-skoristalisya-ponad-30-tisyach-podolyan-20170912638370