24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Побудова кар'єри та професійний розвиток
 
13.09.2017  |  Дунаєвецький РЦЗ версія для друку
Побудова кар'єри та професійний розвиток

 

Молодь - майбутнє нашої держави. Це люди з великим відчуттям патріотизму, яким властива чесність, гідність, відповідальність, повага до старшого покоління та корисна праця на благо українського народу.

     У Дунаєвецькому районному центрі зайнятості у рамках проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання» та  в рамках реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» 2016-2020 років відбувся  тренінг -  «Побудова кар’єри та професійний розвиток». Мета заходу - розширення уявлення молоді щодо можливостей працевлаштування у сучасних умовах, сприяння формуванню позитивної мотивації до пошуку роботи, активної життєвої позиції та навичок досягнення успіху.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Юлія Кондратюк ознайомила учасників з перевагами та недоліками молодих фахівців при працевлаштуванні, джерелами пошуку роботи та особливостями працевлаштування молоді. Учасникам було запропоновано практичну вправу для їх орієнтації на реальний спосіб вирішення проблем та подолання перешкод при оформленні на роботу «Мої переваги». Також пізнавальною для молоді була інтерактивна вправа «Прийняття рішень і планування досягнення професійної цілі», яка  акцентувала увагу на складанні плану досягнення цілей під час пошуку роботи. 

Участь у тренінгу взяли 15 молодих осіб.