18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність ОЦЗ

Інтерв'ю директора Хмельницького ОЦЗ Сергія Черешні для ХОТРК "Поділля-центр"
 
13.09.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ версія для друку
Інтерв'ю директора Хмельницького ОЦЗ Сергія Черешні для ХОТРК "Поділля-центр"

 

Про те, що відбувається сьогодні на ринку праці, укомплектування заявлених вакансій, послуги, які надає служба зайнятості -  про це та багато інше директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня розповів журналістам телеканалу ХОДТРК «Поділля-центр».

Під час інтерв’ю, С.Черешня охарактеризував стан ринку праці в Хмельницькій області: «З початку року, 4536 роботодавців подали до служби зайнятості майже 20,5 тисяч вакансій, що на 4,5 тисячі більше, ніж у січні-серпні 2016 року. Роботу отримали майже 15,3 тис. безробітних. Найбільшим попитом користувались професії: тракторист (заробітна плата від 3200 до 10 000 грн.), водій автотранспортних засобів (заробітна плата від 4000 до 8000 грн.), продавець (від 3200 до 4500 грн.), швачка (заробітна плата від 3200 до 6000 грн.). На початок вересня залишалось більше 2 тисяч актуальних вакансій. Серед них  вакансії продавців, швачок, підсобних робітників, водіїв, бухгалтерів

До громадських та інших робіт тимчасового характеру по області за січень – серпень 2017 року було залучено 4082 особи. Безробітні займались благоустроєм підприємств, населених пунктів і впорядкуванням придорожніх смуг, та проводились роботи по підготовці сільськогосподарської техніки до весняно – польових робіт».

Також, під час інтерв’ю С.Черешня говорив про найбільш поширені вимоги роботодавців до претендентів на заявлені вакансії, акцентувавши увагу на легальному працевлаштуванні та його перевагах.