24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Співпраця з роботодавцем - запорука успіху!
 
30.10.2017  |  Кам'янець-Подільський МЦЗ версія для друку
Співпраця з роботодавцем - запорука успіху!

 

Однією з характерних особливостей сучасного ринку праціє посилення боротьби за робоче місце. Державна служба зайнятості на сьогоднішній день, займається трудовим посередництвомсприяє незайнятому населенню в пошуку роботи, а роботодавцям – у підборі персоналу.

Співпраця підприємств та організацій з Кам'янець-Подільським міським центром зайнятості розглядається на паритетних, партнерських і взаємовигідних засадах. На сьогоднішній день роботодавці міста потребують все більш кваліфікованих працівників. Після довгих років економічного занепаду, простою підприємств, масових вивільнень багато спеціалістів втратили свою кваліфікацію. У разі коли претендентам на посаду, необхідно засвоїти нові технології у виробництві, набути чи удосконалити свої навики, організовуємо підвищення кваліфікації шляхом стажування безпосередньо у роботодавця.

Для більш ефективного задоволення кадрових потреб, напрацьовані партнерські стосунки із роботодавцями. Яскравим прикладом є співпраця з ПП «Лоранж» - салон пошиття весільних та вечірніх суконь, який славиться якісною продукцією та широким асортиментом. Так, протягом кількох років Кам’янець-Подільський МЦЗ на замовлення підприємства організовує профнавчання за професіями «кравець», «оформлювач готової продукції», «швачка», «вишивальниця». Серед переваг такого навчання – високопрофесійні майстри, максимальне врахування вимог роботодавця, використання новітніх технологій та обладнання, гарантоване працевлаштування. Адміністрація підприємства дбає про модернізацію виробництва, розширення асортименту продукції та підбір кваліфікаційних працівників.

Отже, така соціальна послуга сприяє підвищенню конкурентноспроможності, мобільності громадян, які шукають роботу, активізації їх зусиль щодо адаптації на ринку праці, а роботодавцям надає змогу задовільнити потребу у кваліфікованих працівниках.

Довідково: за 9 місяців 2017 року скористалися можливістю навчання на підприємстві 19 безробітних осіб.