23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню » Профнавчання

Професійне навчання - запорука успіху
 
10.11.2017  |  Відділ організації профнавчання ОЦЗ версія для друку
Професійне навчання - запорука успіху

Ринок праці в державі вносить певні корективи у відносини між роботодавцем та найманим працівником. Не дивлячись на обмеження робочих місць, відчувається потреба в кваліфікованих працівниках, в тих, які сьогодні будуть конкурентоспроможними, зможуть проявити професійну мобільність, опанують суміжні професії, сучасну техніку та новітні технології. Саме оволодіння такими якостями дає можливість повної самореалізації працівника, а роботодавцю – досягнення поставленої мети.

Професійне навчання безробітних – це не лише соціальна послуга, але й ефективний інструмент реагування на потреби ринку праці, яке спрямоване на поліпшення конкурентоспроможності  громадян, підвищення їх соціальної та професійної мобільності. Так, впродовж багатьох років Славутський міськрайонний центр зайнятості направляє безробітних на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації.

З початку 2017 року фахівцями Славутського міськрайонного центру зайнятості організовується професійне навчання виключно на забезпечення потреб роботодавців у кваліфікованих працівниках. Направлення на навчання отримали 250 осіб, які в умовах економічної кризи залишились без роботи, з них 235 - завершили навчання і всі працевлаштовані.