24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Вчимося ефективній саморекламі в процесі пошуку роботи разом з Славутським міськрайонним центром зайнятості!
 
10.11.2017  |  Славутський МРЦЗ версія для друку
Вчимося ефективній саморекламі в процесі пошуку роботи разом з Славутським міськрайонним центром зайнятості!

Важливою умовою успішного пошуку роботи є грамотна презентація своїх професійних компетенцій для  роботодавця.  З метою надання  інформації про тонкощі складання резюме та його значення для подальшого пошуку роботи, переваги відео резюме,  як сучасного способу самореклами,  9 листопада 2017 року на базі  Державного професійно-технічного навчального закладу «Славутський професійний ліцей» фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» на якому були присутні  25 ліцеїстів, групи «кухар - кондитер».

В процесі проведення семінару фахівець центру зайнятості Ярослав Терновий здійснив з учасниками заходу майстер-клас зі складання резюме, продемонструвавши ліцеїстам зразок вірно складеного резюме та обговоривши основні  правила та помилки в процесі його формування. Особливу увагу було акцентовано на  відео-резюме, учасникам було продемонстровано кращі зразки сформованих фахівцями Славутського МРЦЗ відео-резюме, після їх демонстрації ліцеїсти  ознайомилися з структурою відео-резюме, його специфікою і наглядно усвідомили його ефективність в процесі пошуку роботи.

 «Резюме, - підкреслив Я.Терновий звертаючись до ліцеїстів, - це більш ніж сухий опис власних умінь та навичок, це мистецтво самореклами, яке націлене на формування  позитивного враження про вас як кандидата в очах роботодавця. Від того як відповідально ви поставитеся до складання цього документа, залежить чи захоче роботодавець запросити вас на майбутню співбесіду і чи отримаєте ви бажану роботу. З метою більш ефективної самореклами, важливо використовувати не тільки текстове резюме, як ви вже побачили, а й відео-резюме – це короткометражний відео-ролик, на якому шукач роботи презентує власні професійні досягнення, уміння й навички, з використанням медіа-контенту та інетрент-технологій, яскраво виділяючись серед інших кандидатів на ринку праці, що дуже важливо сьогодні!».

На завершення заходу двоє учасників семінару за допомогою фахівців Славутського МРЦЗ підготували власні відео-резюме. Окрім того, інформаційні листівки та все сказане на заході дозволяють й самостійно підготувати відео-резюме з подальшою його демонстрацією для потенційного роботодавця.

В результаті проведеного семінару майбутні шукачі роботи  отримали актуальну інформацію щодо самопрезентації у формі резюме і відео-резюме, усвідомили важливу  функцію самореклами в процесі пошуку роботи, а також те, що готуватися до виходу на ринок праці потрібно вже під час навчання.