23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність ОЦЗ

Служба зайнятості - відкрита для всіх і кожного
 
14.11.2017  |  Ізяславський РЦЗ версія для друку
Служба зайнятості - відкрита для всіх і кожного

В рамках профорієнтаційного проекту Хмельницької обласної служби зайнятості «Розпочни кар’єру з професійного навчання» фахівцями Ізяславського районного центру зайнятості проведено День відкритих дверей центру зайнятості для 19 учнів 11 класу Ізяславської  ЗОШ І-ІІІ ст., №1.

Заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Ольга Архипюк розповіла школярам про необхідність вірного та усвідомленого вибору своєї майбутньої професії, обов’язково враховуючи при цьому, потреби місцевого ринку праці. Провела презентацію роботи  центру зайнятості ознайомивши з  функціональними секторами. Учні з зацікавленістю переглядали стенди з інформаційними теками та буклетами. У профінформаційному  секторі учні переглянули теки з описами професій та паспортами  навчальних закладів та підприємств області.

Далі,  продовжуючи захід, фахівець з профорієнтації центру зайнятості Юлія Цибуля ознайомила учнів з барометром професій та актуальними професіями району не оминула увагою професії майбутнього, що дуже зацікавило  старшокласників. Учасники заходу були поінформовані про можливість безкоштовного  вивчення англійської мови на базі он-лайн платформи «Lingva.Skills» та розповіла про реєстрацію на Інтернет-платформі для подальшого проходження навчання на відкритих он-лайн курсах «Prometeus».

Старшокласники  мали змогу передивитися анімаційні профорієнтаційні відео-ролики. Бажаючі пройшли професійну діагностику за допомогою комп’ютерних тестів. По закінченню заходу кожен учасник отримав  роздатковий матеріал у вигляді буклетів для подальшого самостійного опрацювання.

На завершення Дня відкритих дверей центру зайнятості, старшокласники виразили  вдячність за надану можливість учням ознайомитися з цікавими новаціями роботи  центру зайнятості та впевнилися, що служба зайнятості – сучасна установа, яка завжди готова допомогти всім і кожному хто до неї звертається.