23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність ОЦЗ

День відкритих дверей для учнівської молоді
 
14.11.2017  |  Дунаєвецький РЦЗ версія для друку
День відкритих дверей для учнівської молоді

 

Профорієнтація школярів є одним з основних напрямків діяльності служби зайнятості. Мета цієї роботи - інформування учнів про світ професій та допомога спеціалістів центру зайнятості зробити вірний вибір їх майбутнього фаху.

 В рамках реалізації проекту Хмельницького ОЦЗ «Розпочни кар’єру з професійного навчання» фахівці Дунаєвецького районного центру зайнятості провели День відкритих дверей для учнів 9 класу Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3.

Заступник директора районного центру зайнятості Тетяна Рейтаровська ознайомила учнів  із поняттям «ринок праці» розповіла, які професії користуються найбільшим попитом у роботодавців та основними вимогами до працівників; про діяльність служби зайнятості та її послуги молоді; технологічний процес обслуговування населення у центрі зайнятості.

Начальник  відділу активної підтримки безробітних Тетяна Бойко провела екскурсію по центру зайнятості, ознайомила учнів з інформаційними куточками та розповіла про  послуги, які надає центр зайнятості безробітним особам. «Адже, від того, наскільки вірно людина обере свій професійний шлях, залежить, яке місце в суспільстві вона займе. Разом зі своїми інтересами та побажаннями необхідно враховувати ще і власні можливості та потреби ринку праці» -  зауважила Т.Бойко.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Юлія Кондратюк розповіла учасникам заходу про профдіагностичне тестування щодо професійного самовизначення. Учні зацікавилися паспортами підприємств, папками з описом професій, переліком навчальних закладів, ознайомились  з різноманітними тестовими діагностиками, які застосовують для правильного вибору професії, класифікацією типів професій за Климовим.

Під час дискусії учні обговорили перспективні та сучасні професії, найбільш поширені помилки під час вибору професії та кроки щодо того, як їх уникнути, як досягти кар’єрного успіху.

На завершення зустрічі учні переглянули анімаційні профорієнтаційні відео-ролики, отримали роздаткові  буклети для самостійного опрацювання та подякували фахівцям центру зайнятості за цікаво проведений час.