23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Прес-центр » Огляд регіональних ЗМІ

Майже сорок тисяч подолян скористалися послугами служби зайнятості
 
21.12.2017  |  Інтернет видання "Depo UA" версія для друку
Майже сорок тисяч подолян скористалися послугами служби зайнятості

Загалом по Хмельниччині на одне вакантне робоче місце претендує в середньому шестеро безробітних

З початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися понад 36 тисяч безробітних громадян, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОЦЗ.

У січні-листопаді 2017 року кількість вакансій у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості становила 26,3 тисяч. Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 73% вакансій укомплектовано. У середньому по Хмельницькій області на одну вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу.

Майже 80% вакансій припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій - підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

З початку року 2225 демобілізованих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції набули статус безробітного. Забезпечено роботою 516 учасників АТО, в тому числі 12 осіб започаткували власну справу, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

З числа вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО на обліку перебувало 164 безробітних, з них 45 осіб працевлаштовані і 19 - проходили профнавчання.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 399 безробітних.

Нагадаємо, понад дві тисячі АТОвців звернулися цьогоріч до служби зайнятості Хмельниччини.

https://khm.depo.ua/ukr/khm/mayzhe-sorok-tisyach-podolyan-skoristalisya-poslugami-sluzhbi-zaynyatosti-20171218695211