23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Співпраця на благо мешканців сільських громад
 
26.12.2017  |  Старокостянтинівський МРЦЗ версія для друку
Співпраця на благо мешканців сільських громад

За ініціативи Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Взаємодія органів влади, партнерів ринку праці та центру зайнятості щодо забезпечення виконання угод про співпрацю із сільськими радами». У засіданні взяли участь заступник голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації з гуманітарних питань, соціальної політики, праці і зайнятості населення Людмила Гнатюк,  заступник начальника Красилівської ОДПІ ГУ ДФС – начальник Старокостянтинівського відділення Марія Коломієць, заступник директора Старокостянтинівського міськрайцентру зайнятості Людмила Драчук та секретарі сільських рад.

Під час засідання заступник директора Старокостянтинівського МРЦЗ Людмила Драчук поінформувала учасників про виконання угод та співпрацю центру зайнятості з сільськими радами за 2017 рік. «За 11 місяців поточного року, послугами служби зайнятості скористались 1328 мешканців села, з них 950 одержали статус безробітного. На вільні робочі місця за сприяння центру зайнятості були працевлаштовані 486 осіб, 176 -  проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації під потреби роботодавців, 163 - мешканців села  брали участь в громадських та інших роботах  тимчасового характеру. На території 9 сільських рад: Березненської, Великочернятинської, Великомацевицької, Вишнопільської, Радковецької, Решнівецької, Сахновецької, Стецьківської, Пашковецької, безробітні громадяни працювали на впорядкуванні населених пунктів, кладовищ, заготовляли дрова для об’єктів соціальної сфери тощо» - зазначила пані Людмила.

Заступник голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації з гуманітарних питань, соціальної політики, праці і зайнятості населення Людмила Гнатюк поінформувала про перспективи економічного та соціального розвитку сільських територій у Старокостянтинівському районі.

На завершення учасники «круглого столу» розглянули проект рекомендацій, надали свої пропозиції та доповнення, а також визначили подальші шляхи співпраці.